€ 13000 - 18000 PLN/m-c butto

Praca Niemcy od zaraz na budowie przy wykończeniach Monheim nad Renem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monheim nad Renem
  • Opublikowany: 22 lutego 2017 02:03

Dostępna od zaraz praca w Niemczech na budowie z Monheim nad Renem. Aktualne ogłoszenie zatrudnienia dla pracowników budowlanych przy remontach oraz wykończeniach budynków.

Stanowisko: pracownik przy wykończeniach

Miejsce zatrudnienia: Monheim nad Renem

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 13000 do 18000 PLN za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na wykonywaniu zadań ogólnobudowlanych przy remontach oraz wykończeniach
  • zadaniem pracownika będzie układanie płytek, montaż regipsów, szpachlowanie, tynkowanie oraz malowanie

Wymagania:

  • pełna samodzielność oraz umiejętność pracy w grupie
  • znajomość obsługi podstawowych narzędzi budowlanych
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • preferowane osoby z doświadczenie w pracy na budowie
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia w Niemczech
  • umiejętność wykonywania podstawowych prac budowlanych

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • zakwaterowanie
  • zatrudnienie na uczciwych warunkach
  • dużą liczbę godzin tygodniowo
  • możliwość brania nadgodzin

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z CV w języku niemieckim, na adres:

rekrutacja@glico.pl

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-na-budowie-przy-remontach-i-wykonczeniach-monheim-nad-renem/

ID ogłoszenia: 17858acdf88acdde