€ 12 brutto/h

Od zaraz praca w Niemczech na magazynie zabawek bez języka Poczdam 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Poczdam
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2019 21:16

Hurtownia z Poczdamu szuka od zaraz chętnych do pracy w Niemczech na magazynie zabawek. Zatrudnienie dla magazynierów bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Poczdam.

Wynagrodzenie: 12 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca w roli komisjonera;
  • pracownik będzie komisjonował, zbierał zamówienia, pakował oraz wysyłał;
  • dbanie o porządek, rozładowywanie dostaw, pilnowanie dokumentacji oraz wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • samodzielność i pracowitość;
  • staranne i zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • umiejętność pracownia pod presją czasu;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • atutem będzie doświadczenie;
  • wielozadaniowość;
  • zmotywowanie do pracy.

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko pracy;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • wsparcie przy sprawach formalnych i w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • pełny etat + możliwość pracy  w nadgodzinach, które są płatne +25% stawki podstawowej;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • umowę próbną na 3 miesiące z możliwością podjęcia stałej pracy dla najlepszych;
  • niemiecką umowę;
  • ubezpieczenie;
  • darmowe zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe można przesyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres: pl-arbeiteinstellen@job4u.com z podaniem odpowiedniego tytułu: Niemcy praca hurtownia zabawek | Poczdam 2019.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-zabawek-poczdam/

ID ogłoszenia: 7905d5afb8ad77d4