€ do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na budowie pomocnik glazurnika Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 8 października 2020 17:24

Zatrudnienie w Düsseldorfie bez znajomości języka na budowie przy wykończeniach. Aktualna od zaraz praca w Niemczech jako pomocnik glazurnika z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pomocnik glazurnika.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na budowie jako pomocnik glazurnika;
  • pracownik będzie przygotowywał klej pod glazurę, a także wiadra z wodą;
  • zadaniem będzie także podawanie glazury.

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie pierwszego doświadczenia w pracy z glazurą;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B, a także możliwość przyjechania swoim samochodem.

Oferujemy:

  • zapewnione posiłki pracownicze;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • darmowe zakwaterowanie na czas trwania całego kontraktu.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą na budowie mogą się zgłaszać pod adresem e-mail: aleksander.kopanczyk@hrinternational.pl z dopiskiem: pomoc glazura

Można również zadzwonić pod numer telefonu: +48 504 293 615

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/pomocnik-glazurnika-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-budowie-od-zaraz-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 7285f7f1d884a590