€ 12 - 14 brutto/h

Praca Niemcy we Frankfurcie nad Menem od zaraz przy sprzątaniu biur z podstawowym językiem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2020 16:49

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur. Zatrudnienie we Frankfurcie nad Menem z podstawowym językiem dla sprzątaczek. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem.

Wynagrodzenie: 12 – 14 € brutto na godz. w zależności od kwalifikacji, doświadczenia i znajomości języka niemieckiego.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy sprzątaniu biur w godzinach popołudniowych oraz nocnych, czyli od 17:00 do 01:00;
  • pracownik będzie sprzątał piętra biurowca, np. mycie podłóg, wietrzenie pomieszczeń, sprzątanie toalet, odkurzenia, uzupełnianie środków higienicznych.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • zmotywowanie, aby osiągać wysokie wyniki;
  • brak nałogów;
  • sumienne i solidne wykonywanie zadań;
  • pracowitość;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • znajomość języka niemieckiego – w stopniu przynajmniej podstawowym.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wynagrodzenie płatne do 15 każdego następnego miesiąca;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności, tłumaczeniach oraz przy wizytach u lekarza itp.;
  • pracę na niemieckich warunkach;
  • wsparcie w organizacji transportu do Niemiec;
  • zakwaterowanie w cenie 200 € na mc od osoby w wynajętych mieszkaniach.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane mogą się zgłaszać pod adresem e-mail: beschaftigung@zohomail.eu z podaniem numeru referencyjnego: „Sprzątanie biur, start od sierpnia 2020, Frankfurt nad Menem”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-przy-sprzataniu-biur-od-zaraz-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 965f35474126035