€ 1650 euro brutto miesięcznie

Od zaraz praca Niemcy dla par bez znajomości języka produkcja kosmetyków Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Opublikowany: 23 sierpnia 2016 22:22

Oferujemy zatrudnienie dla par bez znajomości języka na produkcji kosmetyków w fabryce z Drezna. Praca w Niemczech od zaraz przy wytwarzaniu balsamów, kremów itp.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Drezno.

Pensja miesięczna: 1650 euro brutto.

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • ustawianie tubek, butelek i innych pojemników na taśmie w celu maszynowego napełnienia ich balsamem lub kremem;
  • kierownik zmiany może zlecać również inne zadania.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od września;
  • umiejętność szybkiej nauki i adaptacji na nowym miejscu;
  • dobra organizacja pracy;
  • zdolność do szybkiego wykonywania pracy;
  • umiejętność pracy zgodnej z zasadami BHP;
  • sumienność;
  • odpowiedzialne podejście.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na dobrych warunkach;
  • miejsce zamieszkania płatne 150 euro za miesiąc;
  • szkolenie wstępne oraz opiekę koordynatora;
  • pomoc w sprawach formalnych;
  • możliwość podjęcia pracy bez znajomości języka;
  • umowę na niemieckich zasadach.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania CV ze zdjęciem pod adres:

  • neuearbeit@berlin.com

W temacie wiadomości prosimy wpisać: „Produkcja kosmetyków, Drezno″.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-drezno-produkcja-kosmetykow/

ID ogłoszenia: 4557bcc9d20283e