€ 1400 Euro bruttno/mc

Praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka magazyn AGD Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 20 grudnia 2015 20:13

Magazyn sprzętu AGD w Berlinie zatrudni od zaraz Polaków, również bez znajomości języka. Praca w Niemczech o charakterze fizycznym, gwarantowane wysokie zarobki oraz płatne zakwaterowanie.

Lokalizacja: Niemcy, Berlin.

Pensja: 1400 Euro miesięcznie.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Opis stanowiska:

  • przygotowanie towarów do wysyłki;
  • pakowanie i zabezpieczanie towaru przed transportem;
  • przygotowywanie zamówień zgodnie z listą;
  • paletowanie;
  • po nowym roku prace inwentaryzacyjne.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna;
  • umiejętność liczenia;
  • możliwość nadgodzin;
  • motywacja i kreatywność;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • zaświadczenie o niekaralności;
  • duża uczciwość;
  • punktualność i motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • pomoc w kwestiach formalnych;
  • możliwość zorganizowania zakwaterowania płatnie;
  • zatrudnienie do lutego z możliwością przedłużenia umowy;
  • atrakcyjne zarobki;
  • niezbędne na stanowisku szkolenia;
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń.

Aplikacja:

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz krótkim opisem swojej osoby i doświadczeń na adres neuearbeit@berlin.com.
Prosimy dołączyć klauzulę dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/berlin-oferta-pracy-w-niemczech-magazyn-agd-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 1815677019c17a04

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka magazyn AGD Berlin”

  1. oliwe123@o2.pl na 12 czerwca 2016 @ 10:42

    jestem zainteresowany praca mieszkam w berlinie i poszukuje pracy prosze o kontakt oliwe123@o2.pl lub +4915210851814