€ 13 euro/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu lokali biurowych Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 20 lutego 2017 03:33

Propozycja fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur. Zatrudnienie w Lipsku od zaraz na stanowisku sprzątaczki z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 13 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca w zespołach 2 lub 3 osobowych będzie polegała na kompleksowym sprzątaniu powierzchni biurowych
  • obowiązki będą różniły się w zależności od rejonu

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • dokładność i staranność
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego oraz terminów z zakresu sprzątania
  • posiadanie doświadczenia w pracach przy sprzątaniu biur
  • status osoby niekaranej
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • zdolność pracy w grupie

Oferujemy:

  • wsparcie w znalezieniu mieszkania
  • służbowy samochód oraz środki i narzędzia do pracy
  • atrakcyjne zarobki wypłacane w terminie
  • opiekę konsultanta na miejscu
  • pomoc w procesie adaptacji do nowych warunków

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o przesyłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz ze zdjęciem na adres:

einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Sprzątanie biur, imię i nazwisko, Lipsk”

W zgłoszeniu należy zamieścić informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest podanie numeru kontaktowego.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-biur-lipsk-2017/

ID ogłoszenia: 79958a3b77a71eb2