€ od 12 euro/h netto

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka na budowie przy wykończeniach Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 13 czerwca 2017 23:37

Od zaraz zatrudnimy na budowie z Monachium pracowników budowlanych bez znajomości języka. Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech przy wykończeniach i remontach budynków.

Stanowisko: pracownik budowlany

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: od 12 euro netto za godzinę

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na wykonywaniu zadań przy wykończeniach i remontach
  • zadaniem pracownika będzie szpachlowanie, malowanie oraz montaż regipsów
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się układaniem płytek, paneli oraz parkietów
  • inne bieżące obowiązki

Wymagania:

  • posiadanie ważnego prawa jazdy kat.B
  • preferowane osoby z doświadczeniem w budownictwie
  • pracowitość i profesjonalizm
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o umowę na czas nieokreślony
  • legalne zatrudnienie w Niemczech
  • bardzo dobre zarobki wypłacane w terminie

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysłania wiadomość z załączeniem CV oraz zdjęciem na adres:

Renovierung.pl@aol.de

Możliwy jest kontakt telefoniczny w godzinach od 8 do 21 pod numerem: 015736713988

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-budowie-remonty-i-wykonczenia-munchen/

ID ogłoszenia: 20259405984c5013