€ 11,50 euro/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji dań bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 28 listopada 2017 22:46

Propozycja zatrudnienia w zakładzie z Kolonii dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Opcja pracy w Niemczech od zaraz na produkcji gotowych posiłków kuchni włoskiej.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Kolonia, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 11,50-13,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w zakładzie produkującym dania kuchni włoskiej, obecnie poszukiwane są osoby do obsługi linii produkcyjnej z lasagne
  • do zadań pracownika będzie należało przygotowywanie składników – siekanie, krojenie, doprawianie
  • osoba zatrudniona może zostać przydzielony do prac przy mrożonkach w temperaturze około 2 stopni Celsjusza

Wymagania:

  • sumienność i pracowitość
  • szybkie uczenie się
  • umiejętność pracy w grupie
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • gotowość do przestrzegania zasad BHP
  • możliwość przejścia badań do sanepidu

Oferujemy:

  • zamieszkanie na miejscu w cenie 200-250 euro za miesiąc
  • dobre zarobki
  • zatrudnienie na legalnych warunkach z ubezpieczeniem oraz składkami
  • pracę z miesięcznym okresem próbnym
  • pomoc konsultanta

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszeń z CV, LM oraz danymi osobowymi na adres:

arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: „Produkcja dań gotowych, Kolonia 11/17”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-dan-gotowych-bez-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 1985a1c4d778f04e