€ 1700 euro brutto miesięcznie

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla kuriera kierowcy kat.B Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 22 stycznia 2016 13:45

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B od zaraz. Zatrudnienie w charakterze kuriera w Berlinie ze znajomością języka niemieckiego, dobrym wynagrodzeniem oraz pomocą w formalnościach.

Stanowisko: kurier – kierowca.
Pensja: 1700 euro miesięcznie.
Miejsce pracy: Berlin, Niemcy.

Zadania na stanowisku:

  • rozwożenie paczek do klientów;
  • przyjmowanie opłat pobraniowych;
  • udzielanie informacji.

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym;
  • sprawność fizyczna;
  • dobry stan zdrowia pozwalający na pracę kierowcy;
  • preferujemy osoby niepijące;
  • uprzejmość i bycie kontaktowym;
  • odpowiedzialne podejście do pracy;
  • znajomość topografii Berlina i okolic będzie dużym atutem;
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Gwarantujemy:

  • dobre wynagrodzenie;
  • szkolenia początkowe;
  • umowę na niemieckich warunkach;
  • ubezpieczenia i składki;
  • możliwość awansu;
  • samodzielne stanowisko;
  • ciekawą pracę z ludźmi;
  • służbowy uniform.

Jak kandydować:
Osoby chętne zapraszamy do złożenia swojej kandydatury telefonicznie, pod numer: +4915217532754. Umówimy się na rozmowę wstępną.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-dla-kuriera-kierowcy-kat-b-w-berlinie-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 24956a2173822ae1