€ od 12 euro brutto za godzinę

Praca w Niemczech od zaraz na budowie przy układaniu płytek Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 1 stycznia 2017 23:04

Możliwość zatrudnienia na budowie z Monachium dostępna od zaraz. Oferta pracy w Niemczech przy układaniu płytek z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: glazurnik

Miejsce pracy: Monachium, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: od 12 do 14 euro brutto za godzinę, stawka jest zależna od doświadczenia i umiejętności

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika budowlanego będzie przygotowywanie podłoża, układanie płytek oraz fugowanie
  • pracownik będzie odpowiedzialny za powierzone materiały i narzędzia

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w zawodzie glazurnika lub wykształcenie kierunkowe budowlane
  • znajomość języka niemieckiego co najmniej na poziomie podstawowym
  • brak uzależnień
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • preferowany przedział wiekowy to 25-45 lat

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie z mocną pozycją na rynku
  • legalną pracę w oparciu o umowę na czas nieokreślony
  • atrakcyjne i stałe warunki zatrudnienia

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą pracy zachęcamy do przesyłania CV na adres e-mail:

borys-personal@gmx.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-na-budowie-dla-glazurnika-monachium/

ID ogłoszenia: 16658658256dac4a