€ 14,50 brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech z podstawowym językiem przy sprzątaniu biur Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 14 lipca 2020 18:35

Przy sprzątaniu biur poszukiwane osoby z podstawowym językiem niemieckim. Zatrudnienie od zaraz w Hamburgu dla sprzątaczy lub sprzątaczek. Zakwaterowanie bezpłatne na miejscu zapewnia pracodawca.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 14,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie sprzątanie biur – różnych pomieszczeń, takich jak: toalety, sale konferencyjne, gabinety, recepcje itp.;
  • pracownik będzie zajmował się codziennym sprzątaniem biura, czyli dbaniem o jego estetyczny wygląd, a także ładny zapach;
  • dodatkowo obecnie wykonuje się dezynfekcję powierzchni przy użyciu specjalnych preparatów.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dostępność od zaraz;
  • dokładne, sumienne, solidne i odpowiedzialne wypełnianie zadań;
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • umowę na 3 miesiące, a dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • niemieckie warunki zatrudnienia;
  • pełny wymiar godzin;
  • darmowe zakwaterowanie w mieszkaniach pracowniczych;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • zatrudnienie od zaraz.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod adresem e-mail: beschaftigung@zohomail.eu z podaniem numeru referencyjnego: „Sprzątanie biur od zaraz, Hamburg”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-niemcy-praca-sprzatanie-biur-w-hamburgu-z-podstawowym-jezykiem-niemieckim/

ID ogłoszenia: 4385f0db5de0b36d