€ do ustalenia

Od zaraz Niemcy praca sezonowa przy zbiorach szparagów bez języka 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 12 kwietnia 2015 23:59

Gospodarstwo rolne z Berlina zatrudni pracowników do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów. Oferta od zaraz do lipca 2015 bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do zbioru szparagów

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Termin: praca do podjęcia pilnie do lipca 2015

Obowiązki:

  • Praca fizyczna na polu przy zbieraniu szparagów.
  • Pracownik będzie wyciągał szparagi, sortował i pakował.
  • Do zadań mogą zostać zlecone inne prace polowe.

Oczekiwania:

  • nienaganna sprawność fizyczna
  • możliwość pilnego wyjazdu i pozostania w Niemczech do lipca 2015
  • wiek w granicach 20-50
  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej
  • doświadczenie oraz znajomość języka będzie mile widziane aczkolwiek nie stanowią warunków przesądzających o wynikach rekrutacji

Oferujemy:

  • pracę od zaraz do lipca 2015
  • zatrudnienie dla pracowników fizycznych
  • umowę tymczasową
  • zatrudnienie dla kobiet i mężczyzn

Aplikacja:
Zgłoszenia telefonicznie w godzinach 9-17 pod numerem: 74/840-48-57

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23ge4i/

ID ogłoszenia: 924552a7ca26b587