€ do ustalenia

Od zaraz praca Niemcy w fabryce na produkcji samochodów Neuburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neuburg
  • Opublikowany: 30 marca 2015 01:26

Oferta aktualnej pracy w Niemczech w fabryce samochodów na produkcji tapicerki. Zatrudnienie od zaraz w Neuburgu przy taśmie produkcyjnej z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Neuburg, Niemcy

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Liczba stanowisk: 5

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie przydzielona do pracy w Niemczech na produkcji tapicerki samochodowej.
  • Do zadań należeć będzie zszywanie materiałów, zajmowanie się kompletowaniem miejsc siedzących.
  • Praca przy elementach materiałowych i skórzanych.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w długofalowej perspektywie
  • duża dokładność
  • precyzja
  • sumienność
  • fachowość
  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej w stopniu podstawowym
  • doświadczenie w podobnej pracy będzie mile widziane

Oferta:

  • bardzo dobre stawki godzinowe
  • zatrudnienie na dłużej
  • wsparcie w kwestiach organizacyjnych
  • na miejscu za euro miesięcznie zapewnione jest miejsce zamieszkania
  • umowa na czas nieokreślony
  • praca w systemie trójzmianowym

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne należy przesyłać poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 5685516e6c3033a2