1550 euro miesięcznie brutto €

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka produkcja keczupu Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Lista: 31 marca 2016 16:33

Fabryka przetworów spożywczych z Düsseldorfu zatrudni od zaraz pracowników na produkcję keczupu. Aktualna praca w Niemczech bez znajomości języka dla Polaków z bardzo dobrym wynagrodzeniem i zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce pracy: Düsseldorf.

Zarobki: 1550 euro miesięcznie brutto.

Zakres obowiązków:

  • bieżąca kontrola wskaźników maszyn produkcyjnych;
  • dostarczanie produktów na taśmę produkcyjną;
  • obsługa maszyn do produkcji keczupu;
  • pilnowanie porządku na stanowisku.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • aktualna książeczka sanepidu;
  • motywacja do pracy;
  • elastyczność godzinowa;
  • chęć nauki nowych rzeczy;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • odpowiedzialność i sumienność;
  • zaangażowanie w obowiązki;
  • umiejętność przestrzegania przepisów.

Zapewniamy:

  • umowa o pracę na niemieckich warunkach;
  • ubezpieczenia i składki;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • zakwaterowanie w niskiej cenie;
  • pomoc polskiego koordynatora na miejscu;
  • pracę od zaraz.

Aplikacje:
CV oraz LM prosimy wysyłać pod adres mailowy:

arbeiteinstellen@job4u.com

W tytule prosimy wpisać: „Praca Niemcy na produkcji musztardy, majonezu i sosów, Düsseldorf”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-produkcja-keczupu-od-zaraz-bez-jezyka/

ID Ogłoszenia: 56156fd43ca9db25

1 Odpowiedź na “Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka produkcja keczupu Düsseldorf”

  1. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy wyjazd od zaraz 668409351