€ 1800-2300 euro/m-c brutto

Od zaraz praca Niemcy na produkcji rowerów bez znajomości języka Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Duisburg
  • Opublikowany: 1 lutego 2018 04:33

Możliwość podjęcia pracy Niemczech dla osób bez znajomości języka oraz doświadczenia. Od zaraz zatrudnimy w fabryce z Duisburga na produkcji rowerów przy montażu części.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Duisburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: od 1800 do 2300 euro miesięcznie brutto w zależności od posiadanego doświadczenia oraz poziomu znajomości języka niemieckiego

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce zajmującej się produkcją rowerów
  • zadaniem pracownika będzie montaż części oraz składanie elementów przy taśmie

Wymagania:

  • świetne zorganizowanie
  • pracowitość i sumienność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • chęć oraz motywacja do podjęcia pracy
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • mile widziane doświadczenie w serwisie rowerowym lub na produkcji

Oferujemy:

  • niedrogi kurs języka niemieckiego na miejscu
  • szansę rozwoju zawodowego
  • pracę od zaraz na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia dla najlepszych
  • zakwaterowanie w samodzielnym pokoju za 250 euro miesięcznie
  • szkolenia dla pracowników

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Produkcja rowerów, Duisburg” prosimy przesłać na adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-rowerow-bez-znajomosci-jezyka-duisburg/

ID ogłoszenia: 7545a7247bf8b148