€ 14 euro/h brutto

Praca Niemcy od zaraz dla Polaków przy sprzątaniu lokali biurowych Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Opublikowany: 16 marca 2018 22:53

Chętnie zatrudnimy w Hanowerze pracowników z podstawową znajomością języka niemieckiego. Od zaraz fizyczna praca w Niemczech przy sprzątaniu biur z okresem próbnym.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce pracy: Hanower, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 14 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na sprzątaniu dużych powierzchni biurowych
  • zadaniem pracownika będzie wynoszenie śmieci, wstawianie zmywarek, sprzątanie pomieszczeń socjalnych, toalet, gabinetów itp.

Wymagania:

  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • status osoby niekaranej
  • ważne prawo jazdy kat.B oraz własne auto
  • świetna organizacja czasu

Oferujemy:

  • pracę w stałych godzinach od 16 do północy
  • atrakcyjne zarobki oraz wysokie dodatki
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę z okresem próbnym
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji z podaniem nr. ref.: sprzatanie-biur/03/18 na adres e-mail:

Leiharbeiter2017@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-od-marca-2018-sprzatanie-biur-hanower/

ID ogłoszenia: 3575aabc880d68a5