€ 11,50 euro/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na magazynie Mannheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mannheim
  • Opublikowany: 23 maja 2017 00:35

Oferta zatrudnienia na magazynie sieci drogeryjnej z Mannheim. Od zaraz fizyczna praca w Niemczech przy zbieraniu zamówień dla osób bez języka oraz doświadczenia.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Lokalizacja: Mannheim, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 11,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie będzie głównie polegała na zbieraniu towarów zgodnie z zamówieniem, pakowanie produktów, adresowanie oraz przygotowywanie do wysłania
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się rozładunkiem i załadunkiem oraz rozmieszczaniem dostaw na magazynie
  • pracownik będzie odpowiedzialny za aktualizację baz z danymi oraz prace porządkowe

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • ważne prawo jazdy kat.B oraz gotowość przyjechania własnym autem
  • podstawy obsługi komputera
  • dużą zaletą będzie doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego
  • odpowiedzialność i sumienność
  • chęć do nauki języka oraz doskonalenia umiejętności
  • świetna organizacja

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowo płatne zmiany nocne, weekendowe oraz świąteczne
  • zakwaterowanie blisko pracy za 250 euro miesięcznie
  • kompleksowe szkolenia
  • zatrudnienie na 3-miesięczny okres próbny z możliwością podjęcia stałej pracy dla najlepszych
  • perspektywę rozwoju zawodowego
  • opiekę konsultanta na miejscu
  • pracę na stabilnych warunkach

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Magazyn drogeryjny 05/2017, Mannheim” należy wysyłać na adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-mannheim-od-zaraz-na-magazynie-drogeryjnym/

ID ogłoszenia: 41591cd0fce5636