€ 8,84 euro/h brutto

Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach truskawek 2018 bez języka Bamberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bamberg
  • Opublikowany: 16 maja 2018 00:46

Możliwość podjęcia zatrudnienia w Bamberg dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach truskawek, malin, wiśni i porzeczek.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce pracy: Bamberg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: sezon 2018

Wynagrodzenie: 8,84 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na plantacji będzie polegała na zrywaniu truskawek, malin, porzeczek i wiśni
  • zadaniem pracownika będzie także sortowanie, pakowanie oraz rozładunek i załadunek jabłek

Wymagania:

  • preferowane do zatrudnienia są kobiety
  • możliwość zatrudnienia na sezon
  • dobra kondycja
  • mile widziane doświadczenie w rolnictwie

Oferujemy:

  • możliwość pobierania zaliczek raz w tygodniu
  • dużą liczbę godzin pracy
  • bezpłatne zakwaterowanie na miejscu
  • komplet pościeli

Aplikacja:

Zgłoszenia z CV należy wysyłać na adres:

niemcy@bispol.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-bez-jezyka-przy-zbiorze-truskawek-malin-wisni-bamberg-2018/

ID ogłoszenia: 8315afb62d697780