€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech na budowie dla glazurnika-płytkarza od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2016 19:04

Oferta pracy w Niemczech na budowie dla glazurnika. Zatrudnienie możliwe nawet od zaraz, posiadamy aż 10 wolnych miejsc. Przyjmujemy Polaków, zapewniamy dobre zarobki oraz pełny etat.

Stanowisko: glazurnik.

Miejsce: Niemcy.

Zarobki: do uzgodnienia indywidualnie.

Wolne wakaty: 10.

Zadania na stanowisku:

  • kładzenie płytek wewnątrz i na zewnątrz;
  • przygotowywanie powierzchni do kładzenia ceramiki;
  • praca z różnymi materiałami, między innymi klinkierem i ceramiką;
  • fugowanie.

Oczekiwania:

  • umiejętność obsługi odpowiednich narzędzi budowlanych;
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe;
  • język niemiecki w stopniu dobrym;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • zaletą będzie możliwość przyjechania swoim samochodem.

Zapewniamy:

  • pomoc przy sprawach formalnych;
  • dobre wynagrodzenie;
  • pracę na pełny etat;
  • zakwaterowanie oraz ubezpieczenie;
  • możliwość skorzystania z pakietu socjalnego;
  • przyjazną atmosferę i wszelkie potrzebne narzędzia;
  • perspektywa stałego zatrudnienia.

Aplikacje:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do składania zgłoszeń poprzez stronę internetową:

Informujemy, że odpowiemy wyłącznie wybrane aplikacje.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-dla-polakow-na-budowie-glazurnik-plytkarz/

ID ogłoszenia: 8815720eb1a244c1