€ 8,50 euro brutto za godzinę

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy zbiorach malin Oranienburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Oranienburg
  • Opublikowany: 22 lipca 2016 19:52

Aktualna, sezonowa praca w Niemczech bez znajomości języka przy zbiorach malin. Zatrudnienie od zaraz w Oranienburgu na półtora miesiąca z dodatkami za wydajność.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Oranienburg.

Wynagrodzenie: 8,50 euro za godzinę brutto.

Zakres obowiązków:

  • zbiory malin w sposób delikatny, aby ich nie uszkodzić.

Oczekiwania:

  • sprawność manualna;
  • delikatność i zręczność;
  • dobry stan zdrowia;
  • sumienne podejście do zadań;
  • motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • pracę tymczasową od sierpnia do połowy września;
  • miejsce zamieszkania płatne 3 euro za dobę;
  • dodatki do wynagrodzenia za sumienną pracę;
  • dla chętnych możliwość nadgodzin;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • przyjazne warunki pracy.

Aplikacje:
CV oraz LM prosimy wysyłać pod adres mailowy:

arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w temacie wiadomości : „Sezonowa praca Niemcy przy zbiorze malin, Oranienburg”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oranienburg-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-zbiory-malin-od-sierpnia-2016/

ID ogłoszenia: 89057926cf1d367b