€ 1800 - 2000 netto mc

Od zaraz bez języka praca w Niemczech na budowie przy dociepleniach Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Opublikowany: 16 listopada 2019 00:57

Na budowie potrzebne od zaraz osoby do pracy w Niemczech przy dociepleniach. Zatrudnienie we Frankfurcie nad Menem bez języka dla budowlańców. Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Fraknfurt nad Menem.

Wynagrodzenie: 10,85 Eur na godz. dla osób, które nie posiadają kwalifikacji oraz 13,30 Eur na godz. dla osób z kwalifikacją + dodatki na urlop oraz święta.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla murarzy, tynkarzy oraz dociepleniowców przy montowaniu dociepleń, a także elewacji.

Wymagania:

  • świadectwo ukończenia szkoły;
  • kilka lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • odpłatne zakwaterowanie;
  • strój służbowy;
  • narzędzia;
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy dla budowlańców w Niemczech, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 75 732 25 27

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-jezyka-na-budowie-przy-dociepleniach-od-zaraz-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 1275dceeac05b532