€ 15 brutto/h + dieta

Na budowie od zaraz praca w Niemczech bez języka przy rozbiórkach Köln 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 6 maja 2019 18:48

Propozycja podjęcia pracy w Niemczech aktualnej od zaraz na budowie przy rozbiórkach. Zatrudnienie w Kolonii dla budowlańców bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 15 Eur brutto na godz. + dieta w wysokości 25 Eur dziennie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem będzie wykonywania zadań pomocniczych przy rozbiórkach biurowca;
  • zadanie to demontowanie okien, drzwi, armatury, burzenie ścian itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz na minimum 10 tygodni;
  • miele widziane własne obuwie ochronne z metalowym noskiem;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • przestrzeganie zasad BHP;
  • zaangażowane wypełnianie swoich zadań.

Oferujemy:

  • pracę na 10 tygodni, a dla najlepszych możliwość podjęcia dłuższej współpracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie w hotelu robotniczym odpłatnie w cenie 10 Eur na dzień;
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres:

pl.stellenanzeige@contractor.net z dopiskiem: „Niemcy praca przy rozbiórkach – imię i nazwisko”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-na-budowie-przy-rozbiorkach-bez-jezyka-koln/

ID ogłoszenia: 2935cd04c2c88985