€ na akord

Sezonowa praca w Niemczech bez języka przy zbiorach szparagów od zaraz 2021 Kirchwahlingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kirchwahlingen
  • Opublikowany: 26 maja 2021 19:32

Farma z Kirchwahlingen poszukuje od zaraz chętnych do sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla Polaków bez języka przy zbiorach szparagów z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Kirchwahlingen.

Wynagrodzenie: na akord – 0,60 € za kg.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym wykonywana na polu;
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie szparagów.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • pracowitość;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • płatne zakwaterowanie;
  • pracę sezonową;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zatrudnienie również bez znajomości języka oraz bez doświadczenia.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 0049 516 529 14 691 albo 0049 157 519 65 539 (rozmowa odbywa się w języku polskim).

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-sezonowa-praca-niemcy-przy-zbiorze-szparagow-od-zaraz-kirchwahlingen/

ID ogłoszenia: 86260a7ec2254dff