€ 2200 - 2450 brutto/mc

Bez języka dam pracę w Niemczech dla par od zaraz przy pakowaniu przekąsek Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2020 16:49

Dla par aktualna od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu przekąsek. Zatrudnienie w Berlinie dla pakowaczy bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2200 – 2450 € brutto na mc – wynagrodzenie będzie ustalane indywidualnie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca polega na ręcznym pakowaniu przekąsek solonych przy linii produkcyjnej;
  • pracownik będzie zajmował się przeprowadzaniem kontroli jakości, dbaniem o porządek w miejscu pracy;
  • zadaniem będzie również zdejmowanie paczek z przekąskami, a także umieszczanie ich w kartonach albo nadzorowanie pakowania maszynowego.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • możliwość przejścia płatnego badania w niemieckim Sanepidzie w cenie około 25 €;
  • niezawodne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • pracowitość;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze;
  • próbną niemiecką umowę z możliwością jej przedłużenia;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc w pokoju dwuosobowym;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • po przepracowaniu pierwszego tygodnia będzie możliwość wzięcia zaliczki.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres e-mail: arbeiteinstellen@fastmail.de z podaniem tytułu: Pakowanie przekąsek – 08/Berlin

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-dla-par-przy-pakowaniu-przekasek-bez-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 5105f3541bc323ff