€ 30-32 PLN/h brutto

Niemcy praca sezonowa 2018 przy zbiorach szparagów bez języka Neuwarendorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Nuwarendorf
  • Opublikowany: 17 grudnia 2017 01:16

Propozycja sezonowej pracy w Niemczech dla 30 kandydatów bez znajomości języka. Zatrudnienie od marca 2018 w Neuwarendorf przy zbiorach i oczyszczaniu szparagów.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Neuwarendorf, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: od 30 do 32 złotych na godzinę brutto

Liczba miejsc: 30

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna na polu polegająca na zbiorach szparagów
  • zadaniem pracownika będzie oczyszczanie oraz układanie warzyw w skrzynkach
  • osoba zatrudniona może zostać przydzielona do prac przy obróbce szparagów

Wymagania:

  • świetne zorganizowanie
  • preferowane osoby w wieku od 25 do 45 lat
  • pracowitość i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • pracę skierowana do kobiet i mężczyzn
  • zatrudnienie na sezon 2018

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, aplikować należy poprzez stronę:

Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach szparagów bez języka 2018 Neuwarendorf

ID ogłoszenia: 5995a344e4642071