9,20 euro/h brutto €

Niemcy praca sezonowa bez języka od zaraz zbiory jabłek wakacje 2017 Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cottbus
  • Lista: 18 lipca 2017 22:09

Oferta sezonowej pracy w Niemczech dla studentów bez znajomości języka oraz doświadczenia. Zatrudnimy od zaraz w Cottbus przy zbiorach jabłek do końca września 2017.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Cottbus, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: 6-8 tygodni

Zarobki: 9,20 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na zrywaniu jabłek z drzew za pomocą drabiny lub chwytaka
  • zadaniem pracownika będzie także zbieranie jabłek, które spadły z drzew do osobnych skrzynek

Wymagania:

  • preferowane osoby ze statusem studenta
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz do końca września
  • mile widziany własny samochód

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • dobre zarobki
  • premie za wydajność
  • zamieszkanie w ogrzewanych domkach za 7 euro dziennie
  • darmowy internet
  • wypłaty wynagrodzenia raz w tygodniu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem „zbiory jabłek Cottbus 2017″

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-sierpnia-2017-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-przy-zbiorach-jablek-cottbus/

ID Ogłoszenia: 105596e60f282230