€ 8,80 euro/h

Niemcy praca sprzątanie biur i obiektów przemysłowych Landau in der Pfalz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Landau in der Pfalz
  • Opublikowany: 29 maja 2015 02:05

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków przy sprzątaniu biur oraz obiektów przemysłowych. Zatrudnienie w Landau in der Pfalz od zaraz dla kandydatów z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątaczka – Sprzątacz

Lokalizacja: Landau in der Pfalz

Zarobki: 8,80 euro/h

Obowiązki:

  • Praca będzie polegała na wykonywaniu zadań porządkowych w biurach oraz wszelkich obiektach

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej podstawowym
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • punktualne stawiennictwo w pracy
  • zmotywowanie, odpowiedzialność, zorganizowanie
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • umowa niemiecka wraz z ubezpieczeniem i składkami, dzięki czemu pracownicy mogą korzystać z niemieckich świadczeń socjalnych
  • pełny etat czyli 40 godzin pracy w tygodniu
  • przyjemne środowisko
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń drogą elektroniczną.
Wiadomość wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na podany poniżej adres:

  • gmc-katowice@web.de

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/sprzatanie-pomoc-domowa/personel-sprzatajacy-landau-in-der-pfalz,869300.html

ID ogłoszenia: 2425567a2a116b6d