€ do uzgodnienia

Oferta sezonowej pracy w Niemczech na magazynie przy komisjonowaniu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: okolice Erfurtu
  • Opublikowany: 27 października 2013 23:51

Magazyn z Erfurtu poszukuje fizycznych pracowników. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech na magazynie przy komisjonowaniu. Oczekujemy zgłoszeń od osób z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku.

Stanowisko: Komisjoner

Miejsce: okolice Erfurtu

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:

  • Do obowiązków pracowników należeć będzie komisjonowanie produktów na magazynie zgodnie z zapotrzebowaniem
  • Wykonywanie zadań za pomocą skanerów i wózków typu: Jungheinrich
  • do pracowników należeć będzie dbanie o czystość

Wymagamy:

  • odpowiedniego doświadczenia magazynowego
  • dodatkowym atutem będzie własne auto
  • możliwość podjęcia pracy na okres 2 miesięcy
  • motywacja do pracy
  • dobra sprawność fizyczna
  • sumienność, odpowiedzialność, punktualność

Oferta:

  • Praca w systemie 3 zmianowym
  • Praca u Niemieckiego pracodawcy
  • umowa o pracę na okres 2 miesięcy
  • dla chętnych możliwość pracy również w soboty i niedziele
  • dodatki

Aplikacja:
Prosimy aplikować poprzez stronę: http://www.infopraca.pl/praca/komisjoner-skanery/niemcy-okolice-erfurtu/9441232

ID ogłoszenia: 825267b8cb5a548

2 komentarze na “Oferta sezonowej pracy w Niemczech na magazynie przy komisjonowaniu”

  1. Dziendobry jestem zainteresowany ofertą pracy w magazynie,mam doświadczenie w logistyce półtora roku udokumentowane.Mam 33 lata znam podstawy niemieckiego,posiadam prawojazdy kategori .b.niestety nie posiadam samochodu.nr.537335234 Rafal Gessner..

  2. Jestem zainteresowany ofertą pracy na magazynie. Posiadam: uprawnienia na wózki, doświadczenie jako magazynier/komisjoner, prawo jazdy kat. B, samochód.
    Kontakt. 516718251
    Pozdrawiam