€ do ustalenia

Niemcy praca na magazynie od zaraz Frankfurt komisjonowanie, skanowanie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt
  • Opublikowany: 18 listopada 2013 00:01

Magazyn z siedzibą we Frankfurcie poszukuje od zaraz pracownika. Oferta fizycznej pracy w Niemczech na magazynie przy komisjonowaniu, pakowaniu oraz skanowaniu produktów.

Stanowisko: Komisjoner/magazynier

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • Pracownik na tym stanowisku będzie miał za zadanie komisjonowanie produktów i układanie ich w odpowiednich miejscach na magazynie.
  • Do zadań będzie należało pakowanie produktów, przygotowywanie ich do transportu.
  • Zadaniem będzie skanowanie za pomocą skanera, metkowanie, zgłaszanie nieprawidłowości.

Wymagania:

  • Obowiązkowo znajomość komunikatywna języka niemieckiego
  • posiadanie udokumentowanego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra organizacja czasu pracy
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie auta
  • rzetelność, umiejętność pracy w zespole

Oferta:

  • duża liczba godzin
  • praca na stałe
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • opłacanie składek

Aplikacja
Zainteresowanych zapraszamy do aplikacji wysyłając maila na adres:
aliskiewicz@cbsbutler.de

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-20l1k5/

ID ogłoszenia: 61452890d33e1b34

1 odpowiedź na “Niemcy praca na magazynie od zaraz Frankfurt komisjonowanie, skanowanie”

  1. witam jestem zainteresowana oferta .mam . doswiadczenie w pracy w magazynie .pracowalam 9 lat dla bt w uk mam bardzo dobre referencje( obsluga skanera,dostawy ,zwroty) .prosze o kontakt .tatiana