€ 8,19 EUR/h brutto

Fizyczna praca Niemcy od zaraz pracownik oczyszczalni Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Opublikowany: 26 czerwca 2013 01:16

Dla klienta z Bawarii poszukujemy od zaraz pracowników fizycznych do pracy w Niemczech w oczyszczalni ścieków. Oferta dla osób z prawem jazdy, dobrą kondycją fizyczną oraz minimum komunikatywną znajomością języka.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Landshut / Bawaria (Niemcy)
Zarobki: wynagrodzenie w kwocie 8,19 euro za godzinę brutto

Zadania:
– różne prace fizyczne zlecone przez pracodawcę związane z codzienną działalnością oczyszczalni ścieków. Praca nie jest skomplikowana wymaga jedynie dobrej kondycji fizycznej.

Wymagania:
– możliwość wyjazdu do pracy od zaraz – start od 01.07.2013
– ubezpieczenie w ZUS-ie na 30 dni wstecz
– prawo jazdy kat. B
– znajomość niemieckiego na poziomie komunikatywnym
– bardzo dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:
– atrakcyjne zarobki
– bezpłatne zakwaterowanie w Niemczech
– legalną pracę do końca września lub października 2013 z możliwością przedłużenia
– gwarantowane co najmniej 40 godzin pracy tygodniowo

Kandydatów prosimy o informację czy ma Pa/Pani ubezpieczenie w ZUS-ie na 30 dni wstecz i czy jest Pan/ Pani gotowy na rozmowę w j. niemieckim?

contact@gppeople.pl

ID ogłoszenia: 69951ca2de3cb690