€ 0

Niemcy praca monter instalacji grzewczo sanitarnych/hydraulik

  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 20 sierpnia 2013 12:56

Firma budowlana z Niemiec poszukuje monterów instalacji grzewczych i sanitarnych/hydraulików. Praca w Niemczech na budowie ze znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko:Monter instalacji grzewczych i sanitarnych/Hydraulik

Obowiązki:

  • Instalacje sanitarne
  • Przebudowy instalacji
  • Renowacje starych instalacji

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej KOMUNIKATYWNYM, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
  • Wykształcenie i doświadczenie zawodowe
  • Prawo jazdy, własny samochód mile widziane

Oferta:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
  • Miesięczne wynagrodzenie netto min. 2.100 euro
  • Min. 40 godzin pracy w tygodniu
  • Możliwa praca w godzinach nadliczbowych
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Płatny urlop
  • Inne świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

Aplikacja:
CV w języku niemieckim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych,
Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe
prosimy przesyłać na adres email:
hydraulik@koncepcja.eu
koniecznie z adnotacją w temacie maila: HYDRAULIK
Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja organizuje legalne i bezpieczne zatrudnienie w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy kompleksową obsługę oraz indywidualnie dopasowane oferty pracy. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/1, Nr tel. 71 3438073

ID ogłoszenia: 3825214b3f396a3f