€ ok. 2.000 Plus ok. 600

Praca – Mechanik, Lakiernik, Blacharz Niemcy od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: różne
  • Opublikowany: 9 listopada 2012 22:19

Oferty pracy w Niemczech dla mechaników blacharzy – lakierników samochodowych od zaraz – ogłoszenie zamieszczone zostało przez legalnie działającą agencję pośrednictwa pracy „Koncepcja” :

Pracodawca, z którym współpracujemy od dłuższego czasu, zatrudnia już polskich blacharzy, lakierników. Obecnie poszukujemy kolejnych kandydatów:

BLACHARZY
LAKIERNIKÓW SAMOCHODOWYCH
MECHANIKÓW SAMOCHODOWYCH z doświadczeniem w blacharce lub lakiernictwie

Obowiązki w zależności od stanowiska pracy:
Dla blacharzy: naprawa karoserii samochodowej
Dla lakierników: Praca w niemieckiej lakierni, lakierowanie natryskowe samochodów, proszkowe części maszyn i narzędzi użytkowych

Wymagania:
Znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej KOMUNIKATYWNYM, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
Wykształcenie i doświadczenie zawodowe
Prawo jazdy oraz własny samochód

Niemiecki pracodawca oferuje:
Umowę o pracę
Miesięczne wynagrodzenie brutto: ok. 2.000 euro
Plus ok. 600 euro netto rozłąkowego na rękę
Możliwa praca w godzinach nadliczbowych
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
Płatny urlop
Odpłatne zakwaterowanie
Wsparcie na każdym etapie rekrutacji
Prawo do świadczeń przysługujących pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

Sposób aplikowania:
CV w języku polskim oraz niemieckim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych,
Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe
prosimy przesyłać na adres email:
rekrutacja@koncepcja.eu
koniecznie z adnotacją w temacie maila: wybrana nazwa stanowiska

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 8 lat. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Agencja Pracy Koncepcja
Wrocław ul. Podwale 62/1
Nr tel. 71 3438073
Tel. kom. 790 59 27 19
Tel. kom. 792 785 242
Więcej na stronie internetowej www.koncepcja.eu

ID ogłoszenia: 296509d635c9ebe4