€ min 2000 netto/miesiąc

Niemcy praca dla spawaczy MAG – TIG w okolicach Augsburga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Opublikowany: 6 czerwca 2018 22:21

Agencja zatrudnienia „Koncepcja” dla swojego klienta z okolic Augsburga poszukuje obecnie doświadczonych spawaczy MAG oraz TIG do podjęcia legalnej pracy w Niemczech przy spawaniu elementów.

Certyfikat Marszałka Województwa Dolnośląskiego nr 1926

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.
Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Obecnie dla Niemieckiego Partnera poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

SPAWACZ MAG-135
SPAWACZ TIG 141

Miejsce pracy: Niemcy BAWARIA : AUGSBURG I OKOLICE

Oferta pracodawcy:
• Umowa o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
• Atrakcyjne wynagrodzenie min. 2000 Euro netto/mc./etat
• Ewentualne nadgodziny płatne dodatkowo
• Darmowe zakwaterowanie – pokoje 1 osobowe
• Zatrudnienie w jednym miejscu
• Zagwarantowane narzędzia do pracy
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• Płatny urlop
• Inne świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
• Opieka polskiego koordynatora na miejscu w Augsburgu

Wymagania:
• Warunkiem koniecznym jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Aktualne certyfikaty spawalnicze mile widziane
• Umiejętność czytania rysunków
• Doświadczenie zawodowe ( spawanie) min. 4 lata
• Prawo jazdy, własny samochód

Obowiązki:
• Praca na budowach i zakładach produkcyjnych
• Spawanie części i elementów konstrukcyjnych
• Umiejętność spawania detali metalowych zgodnie z instrukcją i obowiązującą dokumentacją

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres e-mail:
spawacz@koncepcja.eu

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych lub dosłanie klauzuli w treści maila:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych RODO.).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu doświadczeniu zawodowemu”

Informujemy, że powyższą zgodę mogą Państwo w każdej chwili odwołać pisząc na adres:

rezygnacja@koncepcja.eu

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,
Nr tel. 71 3438073, kom. 790 592 719 , kom. 792 785 242
E.Mail: rekrutacja@koncepcja.eu

Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: www.koncepcja.eu

ID ogłoszenia: 6815b0d3effbb4bb