€ 12,00

Spawacz Mag – praca w Niemczech od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2013 19:52

Od zaraz poszukiwany spawacz Mag do pracy w Niemczech.  Zatrudnienie na budowach i zakładach produkcyjnych przy spawaniu konstrukcji. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie.

Dla naszego Klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko :

SPAWACZ MAG

Miejsce pracy: Niemcy

Wymagania:
– Warunkiem koniecznym jest znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej KOMUNIKATYWNYM, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
– Aktualne certyfikaty
– Doświadczenie w spawaniu metodą TIG/MAG min. 2 lata
– Mile widziane prawo jazdy, własny samochód

Obowiązki:

– Praca na budowach i zakładach produkcyjnych
– Spawanie części i elementów konstrukcyjnych
– Umiejętność spawania detali metalowych zgodnie z instrukcją i obowiązującą dokumentacją

Oferujemy:
– Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
– Wynagrodzenie 12 euro brutto/h
– Darmowe zakwaterowanie
– Praca na pełny etat plus nadgodziny
– Nadgodziny płatne dodatkowo
– Zagwarantowane narzędzia do pracy
– Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
– Płatny urlop
– Inne świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

CV w języku niemieckim prosimy przesyłać, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych oraz kopiami dokumentów potwierdzających wykształcenie/umiejętności /doświadczenie zawodowe prosimy przesłać na adres email: spawacz@koncepcja.eu

Dziękujemy za przesłane dokumenty; po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

Agencja Pracy Koncepcja organizuje legalne zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 8 lat. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy zatrudnienie u sprawdzonych i wiarygodnych pracodawców.

ID ogłoszenia: 51351fabccb3ab50

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Spawacz Mag – praca w Niemczech od zaraz”

  1. Witam mam 29 lat posiadam uprawnienia spawalnicze MAG oraz uprawnienia na wózki widłowe posiadam własne auto jako spawacz pracuje 8 lat a przez ostatni 7 miesięcy pracowałem w Niemczech jako spawacz monter ale jeśli chodzi o jezyk to słabo nr 502-079-185 pozdrawiam