€ atrakcyjne

Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka przy sortowaniu przesyłek, Fulda

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fulda
  • Opublikowany: 13 grudnia 2018 00:18

Aktualne od zaraz ogłoszenie dam pracę w Niemczech na terenie Fuldy dla pracowników fizycznych bez znajomości języka przy sortowaniu przesyłek kurierskich w firmie logistycznej.

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.
Z nami podejmiesz dobrą pracę.
Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKO:

PRACOWNIK MAGAZYNU LOGISTYCZNEGO
sortowanie przesyłek

Miejsce pracy: NIEMCY, okolice FULDY, HESJA

Oferujemy:
• Rozpoczęcie pracy od zaraz. Zatrudnienie minimum do końca roku 2019.
• Pracę na pełny etat (40 godzin tygodniowo, od poniedziałku do piątku) + pracujące soboty (do wyboru przez pracownika)
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6-miesięcznym okresem próbnym
• Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, w mieszkaniach w pełni wyposażonych, odpłatne
• Transport do miejsca pracy lub w przypadku osób posiadających własny samochód i zainteresowanych dowożeniem kolegów do pracy dopłata za transport innych pracowników do miejsca pracy 15 Euro/ dzień (warunek: własny samochód)
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• Płatny urlop
• Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc w sprawach organizacyjnych

Obowiązki:
• Praca przy taśmie sortującej przesyłki
• Sortowanie i segregacja przesyłek
• Załadunek paczek
• Prace pomocnicze i inne prace logistyczne
Wymagania:
• Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
• Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym
• Gotowość do pracy fizycznej
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
• Uprawnienia do obsługi wózka widłowego – mile widziane
• Dobra kondycja fizyczna
• Rzetelność, odpowiedzialność

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe (prawo jazdy) prosimy przesyłać na adres e-mail:
praca@koncepcja.eu

W cv prosimy o umieszczenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych, przeprowadzanych przez administratora:

KONCEPCJA Marzena Biłas-Jaglińska
z siedzibą główną we Wrocławiu przy ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław,

Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazywanie przez administratora informacji o aktualnych ofertach pracy za pośrednictwem udostępnionego przeze mnie adresu poczty elektronicznej.

Przesłanie aplikacji oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji w odniesieniu do obecnej, jak i przyszłych rekrutacji.

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,
nr tel. 71 3438073, kom. 790 592 719, kom.792 785 242
e-mail: rekrutacja@koncepcja.eu

Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: www.koncepcja.eu

ID ogłoszenia: 6455c1285187b2e6