€ 1300,00

Niemcy Praca dla kucharza od zaraz z językiem niemieckim w Wershofen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wershofen
  • Opublikowany: 2 lipca 2013 00:48

Agencja pracy Polonica dla klienta z Wershofen poszukuje od zaraz kucharza do pracy w Niemczech. Oferta dla pracownika z doświadczeniem w gastronomi, kierunkowym wykształceniem kucharskim oraz znajomością języka niemieckiego na dobrym poziomie.

stanowisko: Kucharz

miejsce pracy: Wershofen, Niemcy (kraj związkowy Rheinland-Pfalz)

Zarobki:  1300 euro miesięcznie

Zadania pracownika:

Pracownik na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialny za samodzielną pracę na kuchni. Dodatkowo w zakres obowiązków będzie wchodziło przyuczanie młodszych pracowników oraz kierowanie zespołem kucharzy.

Wymagania:
• dobra znajomość języka niemieckiego,
• wykształcenie kierunkowe ze specjalizacją – kucharz,
• minimum 3 letnie doświadczenie na powyższym stanowisku pracy,
• umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:
• umowę o pracę z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony,
– ubezpieczenie,
• wynagrodzenie początkowe 1300 Euro netto miesięcznie ( plus dodatki za pracę w godzinach nocnych),
• zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,
• wyżywienie zapewnione przez pracodawcę,

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV na adres mailowy: praca@agencjapracy-polonica.pl lub kontakt telefoniczny z naszym biurem.

Prosimy o zawarcie klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.
W tytule wiadomości proszę wpisać „Kucharz”.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Polonica z Wrocławia wpisana jako podmiot do krajowego rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 7442

ID ogłoszenia: 74051d18e7471628