€ 1900 Euro Netto

Oferty pracy w Niemczech dla malarza budowlanego w Deutschlandweit

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Deutschlandweit
  • Opublikowany: 10 lipca 2013 01:40

Agencja pracy za granicą dla klienta z Deutschlandweit poszukuje malarzy pokojowych i budowlanych do pracy w Niemczech w budowlance. Zadaniem pracownika będą typowe prace malarskie i wykończeniowe przy ścianach wewnętrznych i elewacjach.

szukamy pracowników na stanowisko:

– malarz pokojowy/budowlany

Możliwość podjęcia pracy w ciągu tygodnia!

Zadania:
– typowe prace malarskie, pokojowe i budowlane

Wymagania:
– dobrej/ komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (wymóg konieczny),
– doświadczenia w pracy na danym stanowisku w Niemczech i/lub Holandii,
– prawo jazdy kat. B oraz samochód,
– świadectwa pracy,
– mile widzialny numer Sofi,
– gotowości do podjęcia pracy na terenie całych Niemiec,

Oferujemy:
– wynagrodzenie ca.450 – 500 Euro netto tygodniowo,
– praca na pełny etat (możliwość nadgodzin),
– praca na czas długoterminowy,
– umowa o pracę z holenderskim pracodawcą,
– ubezpieczenie społeczne,
– zakwaterowanie zapewnione, opłacone przez pracodawcę,

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV na adres mailowy: praca@agencjapracy-polonica.pl lub kontakt telefoniczny z naszym biurem.

W tytule wiadomości proszę wpisać „Malarz budowlany/pokojowy”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 48551dac48a100ed