€ 10,00

Budownictwo – praca w Niemczech dla dekarza, blacharza w Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 7 czerwca 2013 01:17

Dla klienta z Monachium agencja zatrudnienia poszukuje osób do pracy w Niemczech w budownictwie na stanowisko dekarz – blacharz dachowy. Oferta dla pracowników z co najmniej komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

stanowisko:  Blacharz dachowy, dekarz

miejsce pracy: Monachium, Niemcy

Zarobki: 10 euro za godzinę

Obowiązki pracownika:
– ogólne prace dekarskie,
– opracowywanie łupka, dachówek itp.
– montaż rynien, odwodnienia,
– dachy płaskie, strome,
– prace remontowe, naprawy dachów,
– obróbki blacharskie.

Wymagania!

– Doświadczenie zawodowe jako dekarz,
– Komunikatywna (co najmniej) znajomość języka niemieckiego,
– Gotowość do podjęcia pracy od zaraz na okres długoterminowy,

Oferujemy !
– praca na terenie całych Niemiec,
– min. 10, 00 Euro na godzinę,
– 40 godz. pracy w tygodniu,
– 50, 00 Euro Netto diety, za każdy przepracowany dzień,
– umowa o pracę na czas nieokreślony,
– możliwość ubiegania się o dodatki rodzinne,

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie CV w języku polskim na nasz adres mailowy praca@agencjapracy-polonica.pl w tytule wpisując „dekarz, blacharz”.

Prosimy o zawarcie klauzuli o zgodności na przetwarzanie danych osobowych.

ID ogłoszenia: 2051af128b79b16

1 odpowiedź na “Budownictwo – praca w Niemczech dla dekarza, blacharza w Monachium”

  1. Witam jestem zainteresowany państwa oferta moge podjąć prace od zaraz. Prosze o kontakt 783776825