€ 1900 euro netto miesięcznie

Niemcy praca na budowie przy wykończeniach, regipsach od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 23 sierpnia 2016 21:23

Dam zatrudnienie dla budowlańców przy wykończeniach i regipsach w Stuttgarcie. Oferta pracy w Niemczech w budownictwie z wysokim wynagrodzeniem oraz umową na uczciwych zasadach.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart.

Pensja miesięczna: 1900 euro netto za miesiąc.

Zadania na stanowisku pracy:

  • montaż suchej zabudowy – płyt z karton-gipsu;
  • montowanie sufitów podwieszanych i stawianie ścian działowych;
  • typowe prace związane z wykończeniami – malowanie, szpachlowanie;
  • inne zadania ogólnobudowlane.

Wymagania:

  • język niemiecki na poziomie komunikatywnym;
  • doświadczenie w pracy na budowie;
  • duża precyzja i profesjonalne podejście;
  • umiejętność montażu suchej zabudowy;
  • prawo jazdy kategorii B;
  • odpowiedzialne podejście do zatrudnienia;
  • preferujemy osoby bez nałogów.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na podstawie niemieckiego prawa;
  • wysokie wynagrodzenie;
  • odprowadzanie składek i ubezpieczenie pracownicze;
  • cotygodniowe wypłaty zaliczki;
  • najlepsze osoby mają szansę na stałą pracę;
  • pomoc w przygotowaniu wszelkich dokumentów potrzebnych do podjęcia zatrudnienia;
  • prawo do urlopu.

Aplikacje:
Drodzy Państwo, zapraszamy do przesyłania CV pod adres mailowy:

silverhand.2976461@es-candidate.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/stuttgart-dam-prace-w-niemczech-przy-regipsach-remonty-i-wykonczenia/

ID ogłoszenia: 18757bcbb55961d8

1 odpowiedź na “Niemcy praca na budowie przy wykończeniach, regipsach od zaraz Stuttgart”

  1. Tomasz Bar na 26 sierpnia 2016 @ 08:08

    budowlaniec murarz tynkarz z praktyką i doświadczeniem poszukuje pracy okolice freiburga