€ 1950 euro/m-c brutto

Od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech bez języka na magazynie IT Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Opublikowany: 26 października 2017 23:24

Aktualna oferta zatrudnienia na magazynie ze sprzętem komputerowym z Drezna. Od zaraz fizyczna praca w Niemczech dla 4 Polaków bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: pracownik fizyczny na magazynie

Miejsce pracy: Drezno, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 1950 euro za miesiąc brutto

Liczba miejsc: 4

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie ze sprzętem IT – laptopami, komputerami stacjonarnymi, głośnikami, itd.
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie zbieranie zamówień na palety
  • prace będą wykonywane z użyciem skanera ręcznego oraz wózka paletowego

Wymagania:

  • odpowiedzialność i sumienność
  • status osoby niekaranej
  • możliwość zastosowania się do przepisów BHP
  • pełna samodzielność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • znajomość branży komputerowej

Oferujemy:

  • płatne zamieszkanie w cenie 200 euro za miesiąc
  • pracę z okresem próbnym oraz możliwością przedłużenia
  • dopłaty do wyżywiania
  • szkolenia
  • wparcie w adaptacji do nowych warunków

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie wiadomości z CV,  opisem siebie oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Praca Niemcy na magazynie ze sprzętem komputerowym, Drezno”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-ze-sprzetem-it-bez-jezyka-drezno/

ID ogłoszenia: 43459f25c8a72b37