€ 9,20 euro za godzinę

Niemcy praca bez znajomości języka dla par od zaraz Berlin magazyn z chemią gospodarczą

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 29 czerwca 2016 18:13

Magazyn z Berlina dystrybuujący chemię gospodarczą od zaraz przyjmie pary do fizycznej pracy w Niemczech. Ogłoszenie bez znajomości języka oraz doświadczenia na podobnym stanowisku. Oferujemy wysokie zarobki oraz stabilną umowę.

Stanowisko: pracownik magazynowy.

Lokalizacja: Berlin.

Stawka godzinowa: 9,20 euro brutto za godzinę.

Opis stanowiska:
na tym stanowisku pracownicy zajmują się kompleksowym przygotowaniem zamówień dla sklepów detalicznych. Do ich zadań należy kompletowanie towaru, sporządzenie raportu w systemie, zabezpieczenie i zapakowanie towaru przed wysyłką. Obowiązki są realizowane za pomocą ręcznego wózka paletowego oraz skanera.

Wymagania wobec kandydatów:

  • umiejętność obsługi komputera;
  • sumienne podejście do zadań;
  • dokładność;
  • umiejętność skupienia uwagi;
  • predyspozycje do dynamicznej pracy;
  • brak nałogów;
  • dobry stan zdrowia i sprawność fizyczna;
  • samodzielność w działaniu.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na pół roku;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • wstępne przeszkolenie;
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie;
  • ubezpieczenie pracownicze.

Aplikacje:
CV oraz LM prosimy wysyłać pod adres mailowy:

  • arbeiteinstellen@job4u.com

Prosimy wpisać w tytule wiadomości: Magazyn z chemią gospodarczą, Berlin.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-na-magazynie-z-chemia-gosp-dla-par-berlin/

ID ogłoszenia: 6625773aff6e5cf7

3 komentarze na “Niemcy praca bez znajomości języka dla par od zaraz Berlin magazyn z chemią gospodarczą”

  1. Wraz z partnerem jesteśmy zainteresowani waszą ofertą pracy i gotowi podjąć tą pracę od zaraz proszę o kontakt pod nr tel 792557805

  2. magazyn z chemią gospodarczą Berlin na 6 lipca 2016 @ 10:23

    Witam jestem zaiteresowany ofertą posiadam własny samochud,bez nałogów numer telefonu 668 349 434 pozdrawiam.

  3. Jestem zainteresowana praca pracowałam juz w podobnej praca tylko przy odzieży bardzo prosze o kontakt530085112