€ 2400-2800 brutto/mc

Na produkcji dań gotowych bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 5 listopada 2020 20:34

Zatrudnienie w fabryce z Kolonii bez znajomości języka dla Polaków. Aktualna od zaraz praca w Niemczech na produkcji dań gotowych. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2400 – 2800 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • praca na produkcji dań kuchni włoskiej – makarony, pizza itp.;
  • zadaniem będzie kontrolowanie jakości składników, pakowanie gotowych produktów, obsługiwanie urządzeń produkcyjnych oraz do pakowania, a także dostarczanie składników itp.

Wymagania:

  • przestrzeganie zaostrzonych zasad BHP;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • zmotywowanie, aby osiągać wysokie wyniki.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • ubezpieczenie;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc od osoby.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w j. niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: produkcja-dan-gotowych 11/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-na-produkcji-dan-gotowych-od-zaraz-fabryka-z-koln/

ID ogłoszenia: 3005fa3f65fd3389