€ 1900 - 2000

Dam sezonową pracę w Niemczech bez języka przy zbiorach szparagów od zaraz Mainz 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mainz
  • Opublikowany: 21 maja 2020 19:07

Propozycja rozpoczęcia od zaraz sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie 2020 w Mainz dla Polaków przy zbiorach szparagów z zakwaterowaniem, które pracodawca organizuje odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Mainz.

Wynagrodzenie: 1900 – 2000 Eur.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie tylko dla kobiet;
  • praca na plantacji, która polega na cięciu, zbieraniu i sortowaniu szparagów;
  • możliwość pozostania na dłużej przy zbiorach innych warzyw i owoców.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • wytrzymałość;
  • chęć podjęcia pracy sezonowej.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę sezonową, która podpisywana jest bezpośrednio z pracodawcą;
  • płatne zakwaterowanie oraz wyżywienie;
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • 6 dni pracy w tygodniu.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować pod numerem telefonu: 717 357 375

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-szparagow-od-zaraz-sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-mainz-2020/

ID ogłoszenia: 5955ec6942ee882f