€ 1890 brutto

Na magazynie obuwia dla par od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka Lipsk 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 11 czerwca 2019 23:03

Propozycja podjęcia aktualnej od zaraz oferty pracy w Niemczech dla par na magazynie obuwia. Zatrudnienie w Lipsku bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 1890 Eur brutto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • obsługa zamówień – zbieranie towarów, pakowanie, a także wprowadzanie danych do systemu komputerowego, a do tego generowanie listów;
  • rozładowywanie dostaw;
  • rozkładanie towarów na magazynie;
  • współpracowanie z innymi działami;
  • dbanie o porządek;
  • wykonywanie innych zadań w zależności od potrzeb.

Wymagania:

  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • samodzielność i umiejętność pracy w zespole;
  • chęć pracy w godzinach nadliczbowych;
  • pracowitość;
  • zaangażowane wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • podnoszenie swoich kwalifikacji;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • zakwaterowanie w cenie 300 Eur od pary;
  • rozwój i zdobywanie doświadczenia w pracy za granicą;
  • dodatki do wynagrodzenie w postaci premii.

Aplikacja:

Zgłaszać można się pod adresem:

beschaftigung@munich.com z numerem referencyjnym: „Niemcy praca na magazynie obuwniczym, Lipsk 006/2019”.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-praca-niemcy-bez-jezyka-dla-par-na-magazynie-obuwia-od-zaraz-lipsk/

ID ogłoszenia: 4045cffc7303e178