€ 11,50 brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka jako pomoc kuchenna Bonn 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bonn
  • Opublikowany: 17 czerwca 2020 19:32

Bez znajomości języka potrzebne od zaraz osoby do pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2020 w restauracji z Bonn dla pomocy kuchennej. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia na miejscu pracodawca.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Bonn.

Wynagrodzenie: 11,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • do zadań pracownika będzie należało dbanie o porządek, pracownie na zmywaku, a także mycie urządzeń kuchennych czy wycieranie blatów;
  • pracownik będzie również przygotowywał składniki oraz dostarczał na kuchnię produkty z magazynu itp.

Wymagania:

  • brak nałogów;
  • dokładność;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • pracowitość;
  • odpowiedzialne wypełnianie zadań;
  • pełna samodzielność;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP;
  • elastyczność;
  • doskonała organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • niemiecką umowę o pracę, która zostanie podpisana w dwóch egzemplarzach – polskim i niemieckim;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • zatrudnienie na 3 miesiące;
  • bezpłatne zakwaterowanie na miejscu;
  • darmowe wyżywienie – 3 posiłki dziennie oraz woda, kawa i herbata.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres e-mail:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Niemcy praca dla pomocy kuchennej, Bonn 06/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-dla-pomocy-kuchennej-bonn/

ID ogłoszenia: 6005eea34e79512e