€ na metr

Glazurnik na budowie dam pracę w Niemczech od zaraz w Kiel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kiel
  • Opublikowany: 5 sierpnia 2014 22:58

Firma budowlana poszukuje pracowników przy wykończeniach na budowie w Kiel. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla glazurników z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Glazurnik

Lokalizacja: Kiel

Wynagrodzenie: ok 14-15 euro netto za metr

Obowiązki:

  • Zadania budowlane tak jak np: wykonywanie okładzin na podłogach, ścianach- kładzenie terakoty, ceramiki, glazury
  • Obowiązkiem będą łatwe zadania murarskie, tynkowanie, gładzenie, szpachlowanie.
  • Do zadań należeć będzie również wykonywanie izolacji i ociepleń

Oczekiwania:

  • 3 letnie doświadczenie w zawodzie glazurnika
  • swobodna umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim
  • duża dokładność oraz fachowość
  • zdolność czytania planów budowlanych
  • od pracowników koniecznie wymagamy własnego samochodu oraz posiadania narzędzi do pracy

Oferujemy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • umowa podpisana zostanie bezpośrednio z pracodawcą
  • wynagrodzenie płacone za metr- od 14-15 euro netto
  • zorganizowane zamieszkanie
  • wsparcie z formalnościami

Aplikacja:
CV w języku polskim i niemieckim prosimy przesłać na adres:

  • bmz.agencja@onet.eu

Kontakt telefoniczny w godzinach 9-18: +48 881 402 255, +48 881 402 246, + 48 518 081 615

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22g4n8/

ID ogłoszenia: 9053e0b6fdc49d2