€ na akord

Dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz bez języka zbiory borówki Bottrop

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bottrop
  • Opublikowany: 5 sierpnia 2014 23:07

Farmer z Bottrop poszukuje pracowników do zbiorów borówki amerykańskiej na plantacji. Oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Zbieracz borówek

Zarobki: stawka akordowa

Miejsce pracy: Bottrop

Liczba wakatów: 15

Obowiązki:

  • pracownik będzie miał za zadanie zbierać owoce dojrzałe, sortować je i pakować w odpowiednie skrzynki lub opakowania plastikowe.

Oczekiwania:

  • brak jakichkolwiek uczuleń czy alergii
  • zręczność, sprawność fizyczna
  • dynamiczne tempo pracy
  • atutem będzie posiadanie przez kandydatów doświadczenia w pracy przy zbiorach
  • możliwość zatrudnienia w Niemczech na ok miesiąc
  • mile widziane przyjechanie swoim samochodem
  • osoby aplikujące powinny posiadać własną odzież do pracy- koniecznie nieprzemakalną

Oferujemy:

  • zatrudnienie sezonowe od zaraz
  • legalne i przejrzyste warunki zatrudnienia
  • pracodawca zapewnia bezpłatne zamieszkanie na plantacji domkach kempingowych
  • wynagrodzenie wypłacane w postaci dniówek
  • brak ograniczeń godzinowych

Aplikacja:
Chętni proszeni są o przesłanie aplikacji jak najszybciej.
Zgłoszenie należy przesłać na adres: polnische-arbeiter@clerk.com
w tytule prosimy wpisać: Nr. ref.: pa/043/14

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-borowki-praca-niemcy-oferty-sezonowe-od-zaraz-bez-jezyka-bottrop/

ID ogłoszenia: 98953df7997e8d98