€ akord

Fizyczna praca Niemcy jako magazynier – komisjoner KAUFLAND

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Möckmühl
  • Opublikowany: 2 lipca 2013 00:56

Dla firmy Kaufland z Möckmühl poszukujemy magazynierów-komisjonerów do fizycznej pracy w Niemczech na magazynie – kompletowanie towarów spoż. Nie wymagany język niemiecki.

Stanowisko: pracownik magazynu – komisjoner
Miejsce pracy: Möckmühl (Badenia-Wirtembergia)
Zarobki: praca na akord

Zadania:
– komisjonowanie, kompletowanie towarów na magazynie zgodnie z zamówieniem
– obsługa elektrycznych wózków paletowych
– obsługa skanera ręcznego
– praca w obniżonej temperaturze ok 0 stopni C

Wymagania:
– przetłumaczone na język polski uprawnienia na wózki widłowe
– doświadczenie stanowisku pracownika magazynu będzie mile widziane
– gotowość do podjęcia pracy we wskazanym terminie – dyspozycyjność

Oferujemy:
– legalną pracę na podstawie niemieckiej umowy na warunkach niemieckich
– zatrudnienie na okres minimum pół roku
– płatny urlop wypoczynkowy
– zapewnione zakwaterowanie w Niemczech

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy CV wraz ze zdjęciem oraz skanem uprawnień na wózki widłowe prosimy wysłać na adres:

piskra@silesiapersonal.pl

Tel. 324151501

ogłoszenie pochodzi z serwisu: praca4u.net

ID ogłoszenia: 47051d21d553025c