€ 16,50 brutto/h

Fizyczna praca w Niemczech od zaraz sprzątanie terminala na lotnisku Düsseldorf z podstwowym jezykiem niemieckim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 15 stycznia 2019 18:49

Od zaraz aktualna fizyczna praca w Niemczech w Düsseldorf przy sprzątaniu terminala na lotnisku. Oferta jest z podstawową znajomością języka niemieckiego, a do tego zapewnione jest zakwaterowanie odpłatnie.

Stanowisko: sprzątaczka/sprzątacz.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 16,50 Eur brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca polega na sprzątaniu terminala na lotnisku;
  • sprzątanie wszystkich pomieszczeń zgodnie z grafikiem;
  • mycie podłóg, sprzątanie toalet, opróżnianie koszy na śmieci itp.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • motywacja oraz chęć do pracy w Niemczech;
  • znajomość języka niemieckiej przynajmniej w stopniu podstawowym;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • optymistyczne nastawienie do pracy;
  • bez nałogów;
  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu.

Oferujemy:

  • szkolenie pracownicze oraz wdrożenie w obowiązki;
  • praca w systemie na 3 zmiany;
  • zatrudnienie na okres próbny na 3 miesiące;
  • zapewnione zakwaterowanie za 250 Eur miesięcznie przez okres próbny, a potem samodzielne zorganizowanie zakwaterowania po przedłużeniu umowy.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, należy wysyłać na adres: dringende@europe.com z dopiskiem sprzątanie terminala na lotnisku Düsseldorf 01/19. Zgłoszenia bez zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę.

Dringende Europa – Arbeitsagentur

Adolf Kolping Strasse 18, Ludwiksvorstadt, 80336 Monachium

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-na-lotnisku-przy-sprzataniu-terminala-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 5375c3e1c27e2924